.

המיטה רדום ליד המיטה בעריסה, התינוק עריסה 3 ב-1 נסיעות מיטת תינוק תינוק למיטה עם לנשימה נטו,מתכוונן נייד מיטה לתינוק/בייבי(עמוק גריי)

המיטה רדום ליד המיטה בעריסה, התינוק עריסה 3 ב-1 נסיעות מיטת תינוק תינוק למיטה עם לנשימה נטו,מתכוונן נייד מיטה לתינוק/בייבי(עמוק

ILS 254.99

של הסחורה
זה נגיש להזמנה

בטוח ונוח - זה תינוק עריסת התינוק יכול לשמש עריסת תינוק או מיטת רדום מחובר למבוגרים המיטה, רשת של צד שני גורם לתינוק להרגיש לנשימה נוחה.מתכוונן - 5 גובה עמדות(min19.6",max25.8") חליפה עבור רוב המבוגרים מיטות.קל להתקנה - ליד המיטה רדום פוגש את כל תקנות הבטיחות על הרכבה של הצד האופקי עריסה עם הוראות ברורות, ולא כלים במהלך ההתקנה.מה כלול - המוצר מגיע עם להסרה כילה נגד יתושים, מזרן(גודל המזרן : 33"x19",המזרן מגיע עם shhet לכסות את זה אתה יכול להסיר כדי לנקות את זה).מתאים מלידה ועד 5 חודשים/33lbs או עד התינוק יכול למשוך את עצמם לתוך זקופה.אם אתה אמא /אבא של התינוק החדש,מחפשים עריסות,אנא בחר nordmiex התינוק הרדום;אם אתה דוד/דודה/סבא/סבתא של תינוק שרק נולד,לחפש מתנה עבור בנים או בנות,התינוק שלנו בעריסה היא בחירה טובה. 1*מיטת תינוק. 1*כילה נגד יתושים. 1*שקית אחסון. 1*מזרון עם סדין.מה אתה מקבל : . 1*התינוק crib1*יתוש net1*אחסון bag1*מזרון עם סדין. 5 גובה עמדות(min22.53.6,max33.46) חליפה עבור רוב המבוגרים מיטות.אתה יכול להסיר את יריעת חיפוי בד לעריסה לנקות ,לשטוף מכונה עדינה מחזור עם מים קרים.השמש יבש או נמוך נפילה יבש.תמיכה באופן שווה,להגן הקטנות עמוד השדרה.שקט סיבוב גלגלים מנעולים במקום petractable.

מאפיינים בסיסיים