.

סט של 12 RFID חסימת שרוולים על ידי Boxiki נסיעות. הדרך הטובה ביותר להגן על הקלפים שלך מפני גניבה. עמיד, קל משקל, קומפקטי עיצוב שיתאים לכל כיס או ארנק. (כחול כהה)

סט של 12 RFID חסימת שרוולים על ידי Boxiki נסיעות. הדרך הטובה ביותר להגן על הקלפים שלך מפני גניבה. עמיד, קל משקל, קומפקטי

ILS 141.60

של הסחורה
זה נגיש להזמנה

מתקדם RFID מאובטח השרוול נועד להגן כרטיסי אשראי, כסף, כרטיסי זיהוי, כרטיסי מ אלקטרוניים הונאה או גניבה; RFID המגנים מעולה כרטיס חיוב מגן, או דרכון בעל RFID חסימת לספק ממונה אבטחת נסיעות.זני מיוחד RFID חסימת חומר, כרטיסי אשראי זה בעל RFID חסימת דרכון בעל דק וקל משקל; certified secure שרוולים עבור כרטיסי אשראי להגן מפני סריקה דיגיטלית ואלקטרוניקה צ 'יפס ע" י גנבים, דמעות ומים-עמיד.RFID שרוול עם אלקטרונית השריון את הגנת גניבת זהות שלך בנק קלפים; זה כרטיס אשראי או תעודת זהות המחזיק מונע גישה אלקטרונית הקלפים שלך; ערך כרטיס אשראי, הגנה, זיהוי כרטיס-מגן ודרכון מגן RFID כדי לחסום את סריקת ולהקפיץ.כרטיס אשראי הגנה שרוול מעוצב עם צבע קידוד מערכת למצוא כל כרטיס בקלות ובמהירות; RFID בעל כרטיס האשראי ו דרכון בעל RFID יש צבעים שונים עבור נעלים נוחות; מיוחד באיכות גבוהה נוקשה רדיד אלומיניום ציפוי הזעירים האלה סלים RFID חסימת ארנקים מבטיח לך לעולם לא להיות קורבן של היי-טק פשע.כולל 12x RFID כרטיס אשראי מגן שרוולים האולטימטיבי למניעת הונאה ואת בטיחות הנסיעה.

מאפיינים בסיסיים