.

תרמית קפה Carafe עם מכסה אטום / זוגית מוקפת חומה נירוסטה מבודד ואקום הבקבוק / 12-24 שעה בחום שימור, קפה, תה תרמוס, בונוס Infuser, מברשת כלול (68 עוז)

תרמית קפה Carafe עם מכסה אטום / זוגית מוקפת חומה נירוסטה מבודד ואקום הבקבוק / 12-24 שעה בחום שימור, קפה, תה תרמוס, בונוס

ILS 44.92

של הסחורה
זה נגיש להזמנה

✅【???????????????????????? ???????????????????????? & ???????????? ???????????????????????? - ???????????????? ???????????????? ???????????? ???????????????? + ???????????????????? - ???????????????? ???????????????? ???????? ???????????????????????????????????? ????????????????????????????】- בתשוקה שלנו לחפש דרכים חדשות וחדשניות להכנת קפה/תה ההכנות, אנחנו צריכים לבוא עם זה תרמית חדשה קפה Carafe כי הוא מושלם עבור שניהם קפה או תה.מי אוהב קפה חזק עלול למצוא את infuser מועיל גם.חלקה טעם, השתמש גס קפה טחון.מצוין עבור תה גם. ✅[❞???????????????????? ???????????????????????????????????????? ????????????????????????????❞ - ???????????????????????? ???????????????? ???????????????????????? ????????????. ???????????????????????? ???????? ???????????? ????????????????????????] - את כיתה מזון פרמיום רשת בסדר נירוסטה infuser אשר נכלל עם carafe מושלם עבור תה האוהבים, אתה יכול לשים את עלי התה בתוך infuser והחלק אותו בתוך carafe כדי לקבל את לחלוטין תה חלוט טעמים. ✅ 【???????????????? ???????? ???????????? ????????????/???????????????? ???????????????????????????????????? - ???????????????????????????????? ???????????????????? ???????????????????????????????????? ???????????????????? ???????????????????? - ???????????????????????? ????????????????????????????????????????】- את תרמית קפה Carafe נבדק לשמור על טמפרטורה מעל 140 F אחרי 24 שעות(בתנאים אידיאליים).את משקאות קרים להישאר קר כקרח.הערה : 140 F הוא ביצועים דירוג בלבד, מתקבל על ידי מתחיל עם מים רותחים אשר נותר ללא שינוי על משך הזמן של המבחן עבור 68oz גודל.עם קפה, התוצאות ישתנו. ✅ 【???????????????? ???????????????????????? ???????????????????? ????????????????????????????????, ???????????????????????????????????????? ???????????????????????? ????????????????????????, ???????????????????????? ???????????????? ????????????????????????????, ???????????????? ????????????????????】- תוכנן כדי לתת לך מלא בהשתתפות carafe עם היברידי ניסיון של נהנה קפה או תה.אנו עושים ניקוי קליל עם לכלול זמן להתמודד עם מברשת זיפים לטפל carafe. ✅ 【???? ???????????????? ???????????????????????????????? - ???????????????????? ???????????????? ???????????????????????????????? - ???????????????? ????????????????????????/???????????????????????????????????????????? ????????????????????????????】 - אנחנו רוצים את הטוב ביותר בשבילך שלנו צוות QC הוא כאן כדי להבטיח 100% של המוצרים שלנו נבדקים לפני שיגור עם מרווח טעות של להיות פחות מ-1%.אם נחשב את carafe פגום, להגיע אל שירות הלקוחות שלנו באמצעות הדוא " ל הזכיר את הוראות גיליון אתה תהיה מופתע לחוות את חלקה החזרה/החלפה התהליך.

מאפיינים בסיסיים