.

טול ורודה שולחן חצאית 6FT טוטו שולחן עוקפת לתינוק מקלחת עגול או מלבן קינוח לקשט את שולחן יום הולדת מסיבת חתונה(L 6(ft),H 30)

טול ורודה שולחן חצאית 6FT טוטו שולחן עוקפת לתינוק מקלחת עגול או מלבן קינוח לקשט את שולחן יום הולדת מסיבת חתונה(L 6(ft),H

ILS 28.48

של הסחורה
זה נגיש להזמנה

????איכות גבוהה : את הורוד לפרוע שולחן החצאית עשויה 1 שכבה רכה ניילון פנימית+2 שכבות טול חיצוני עם אנטי-קמטים הציפוי,כמובן, אתה יכול רק לנקות את השולחן החצאית, פשוט על ידי שטיפה עם מים קרים בטמפרטורה נמוכה ואז לתלות אותו,זה יכול להתייבש מהר.כך שאתה יכול לעשות שימוש חוזר בו פעמים רבות. ????גודל : טול ורודה שולחן החצאית יש 3 גדלים.גודל זה מתייחס אורך השולחן חצאית, לא את השולחנות.את 6ft (L72in×H30in) טבלה חצאית : א. מכסה הקדמי, צד אחד של 4ft מלבן השולחן. ב. המכסה הקדמי של 6ft מלבן השולחן בלבד.בבקשה למדוד את גודל הטבלה שלך,לבדוק את הגודל לפני ביצוע הזמנה לצרות מיותרות לבחור את הגודל ואת המספר של הרכישה. ????קל להגדיר : כל אחד שלנו טול שולחן חצאית מגיע עם לולאה תפור על החבילה כוללת לחבר עם דבק בצד האחורי,אתה יכול רק לשים את הקרס בצד על השולחן,לתקוע את וו ולולאה יחד, אז אתה יכול לתקן את השולחן החצאית על השולחן. ????קישוטים מושלמים : את טוטו שולחן החצאית היא הבחירה הטובה ביותר עבור מקלחת תינוק, חתונה, יום הולדת, מסיבה, מפגש משפחתי וכדומה.להוסיף אלגנטיות נוספת לחתונה או מסיבה. ????טיפים : טול שולחן חצאית אולי קצת קמטים עקב אריזה ומשלוח.אם כך, בבקשה אל תדאגו.ספריי מים (לא להשתמש במים חמים) ולהפיץ בעדינות עם הידיים, ואז לתלות אותו על ייבוש טבעי, זה יהיה לחזור מושלם סטטוס ואתה יכול להיות לשימוש חוזר זה.אתה רוצה מקלחת התינוק שלך, מסיבת להיות יותר אלגנטי ומלא אווירה?.האם אתה עדיין מחפש אחד האופנתיים והפופולריים ביותר חצאיות שולחן?.את טול ורודה שולחן החצאית כדי להאיר את האווירה החגיגית וגם להיות מרשים, בוא איתנו כדי לקשט את המסיבה.

מאפיינים בסיסיים